Tidy Tot

Nuo netvarkingų valgymų iki pasaulinės sėkmės: Tidy Tot istorija
Tidy Tot neprasidėjo posėdžių salėje, o virtuvės stalo gale. Viskas prasidėjo nuo mamos vardu Jen, kurią vargino stresas, atpratinant kūdikį nuo žindymo. Tarp netvarkos ir nerimo valgymo laikas virsdavo mūšio lauku.

Turėdama vaikų psichologijos žinių, Jen suprato, kad jos nerimas nepadeda. Ji troško būdo, kaip atpratinimą nuo žindymo paversti maloniu tiek jai, tiek jos dukrytei. Tačiau rinkoje esantys gaminiai tiesiog nepatenkino jos poreikių.

Taigi Jen pasitelkė kūrybiškumo. Pasig вооружёвшись (vooroozhennysya) (ginkluota) lazdelėmis, muslino audiniu ir lipnia juosta, ji sukūrė patį pirmąjį „Tidy Tot“ seilinuko ir padėklo rinkinio prototipą. Tai buvo netvarkinga pradžia, tačiau ji įžiebė revoliuciją.

Šiandien „Tidy Tot“ yra klestintis pasaulinis verslas, turintis apdovanojimus pelniusių gaminių šeimą. Seilinuko ir padėklo rinkinys išlieka bestseleriu, padedantis tėvams pratinti vaikus prie maisto valgymo rankytėmis ir sensorinio tyrinėjimo.

Tačiau „Tidy Tot“ tuo nesustoja. Jie išplėtė savo asortimentą, įtraukdami seilinuką su gaudykle mažyliams, itin ilgu seilinuką su kombinezonu ir net bambuko pirštines prausimuisi, kad būtų lengviau susitvarkyti. Jų naujausias išradimas „Snack & Doodle“ sujungia daugkartinius maisto maišelius su vandens dažymo kilimėliu, taip linksmindamas mažuosius ir išvengdamas netvarkos.

Nors Jen vis dar vadovauja dizaino procesui, ji nebėra viena virtuvės stale. Šiuo metu „Tidy Tot“ yra visavertė šeimos įmonė su dedikuota komanda Česteryje, Anglijoje. Jie didžiuojasi tuo, kad pirmi pristatė seilinuko su gaudykle koncepciją atpratinant nuo žindymo, ir nuolat stengiasi tobulėti bei diegti naujoves remdamiesi klientų atsiliepimais.

Lankstus darbo grafikas ir sveika pusiausvyra tarp darbo ir asmeninio gyvenimo yra pagrindinės „Tidy Tot“ vertybės. Jie tiki, kad laiminga komanda lemia laimingus klientus, ir yra pasiryžę puoselėti palaikančią bei prasmingą darbo aplinką.

„Tidy Tot“ yra daugiau nei prekės ženklas, tai šeima, pasiryžusi padaryti valgymo laiką teigiamu patirtimi tiek tėvams, tiek kūdikiams. Jie džiaugiasi, kad jų „Tidy Tot“ šeima toliau plečiasi!

Rodoma 1–12 iš 16