PAZ Rodriguez

PAZ Rodríguez: Vaikų mados namai su tradicija ir ateities vizija. PAZ Rodríguez - tai vaikų mados įmonė, nuo pat pradžių siekianti išskirtinio, subtilaus ir elegantiško vaikų aprangos stiliaus. Per trumpą laiką prekės ženklas tapo technologiniu lyderiu, turinčiu moderniausią infrastruktūrą. Tačiau nepraradusi tradicijos ir gamybos žavesio, įmonė įsitvirtino prestižinėje tarptautinėje vaikų mados rinkoje.

Įmonės istorija prasidėjo nuo buvusios dizainerės ir savininkės Paz Rodríguez svajonės. Visionierė ir energinga moteris, būdama perfekcionistė, dar jaunystėje puolė iš įprasto darbo įmonėje į savo dizaino kūrimą. Tai buvo moterims sudėtingi laikai, tačiau jos atkaklumas ir drąsa paskatino ją suteikti laisvę savo kūrybiškumui. 1970 metais Paz ėmėsi neįmanomo nuotykio - mažoje darbovietėje pradėjo gaminti drabužius parduotuvėms ir namams su meile ir ypatingu asmenišku požiūriu. Artimiausi bendradarbiai ją prisimena kaip unikalią verslininkę, sugebėjusią paversti realybe bet kokią idėją. Ji lenkė laiką, turėjo nepaprastą protą ir visuomet semdavosi įkvėpimo. Palikusi veikiančią įmonę, Paz paliko ir savo svajonę ją kartu kūrusiems ir iš jos besimokiusiems žmonėms. Ispaniškas charakteris ir pasaulinė vizija lėmė PAZ Rodríguez kolekcijų pasirodymą daugiau nei 1000 universalinių parduotuvių visuose penkiuose žemynuose.. Pastaraisiais metais stiprėjant prekės ženklui ir didėjant investuotojų bei platintojų susidomėjimui, PAZ Rodríguez plėtėsi į užsienio šalis, pasirašinėdama franšizės sutartis. Ši forma buvo sukurta siekiant patenkinti tolimų rinkų poreikius ir sulaukė nemažai pasisekimo Saudo Arabijoje bei Jungtiniuose Arabų Emiratuose, kur pirmosios parduotuvės buvo atidarytos 2017 metais.

PAZ Rodríguez yra įsipareigojusi ne tik etiškiems, saugiems ir aplinkai nekenksmingiems gaminiams, bet ir visuomenės gerovei. Įmonė įgyvendina socialines programas, siekdama pagerinti globalią gerovę ir stiprinti bendruomenes, kuriose ji veikia.

Rodoma 1–12 iš 36